1בחרו אחת מהחנויות למטה וכנסו לחנות.

2בצעו קניה לגמרי כרגיל של המוצרים שאתם רוצים.

3 לאחר השלמת העסקה, אנחנו דואגים בע”ה להעברת כספי העמלות לעמותה.

לא לשכוח בכל פעם שאתם רוכשים להיכנס לאתר החנות הרצויה, דווקא דרך הלינק שמופיע בדף הזה. ככה בכל פעם לרכישה שלהם יהיה ערך מוסף.

הסבר:

חברות הענק שמוכרות ברשת באופן מקוון (כמו ebay, Aliexspres ועוד…) משלמות כספים רבים עבור פרסום שלהם ברשת. זו השיטה שלהם להגיע ללקוחות. החברות מתגמלות כל מי שמפיץ את הקישור שלהם. זה יכול להיות אתר שמעלה תמונה של מוצר/ פרסום לאתר וכו' וזה יכול להיות גם מי שמפיץ לינקים או אייקון לכניסה לקניות בחברה. התגמול הוא עמלה למפרסם.

ברגע שתכנסו לחניות לקנות דרך לחיצה על האייקון של החברה שמופיע פה בדף, העמותה תקבל את העמלה הקטנה עבור הפרסום של החברה שאליה נכנסתם במידה ואכן רכשתם.

כניסה לחנויות שברשימה כאן בדף אינה מעלה את המחיר המקורי של המוצרים והרכישה בכל החנויות הנ"ל היא בדיוק כמו שהייתם קונים בהם בצורה אחרת,

כל ההבדל הוא רק שעכשיו החנות תתגמל את העמותה בעמלה קטנה מן המכירה, ואתם תרמתם הוספתם חיים, בלי שום השקעה מצדכם!

לעמותה אין שום /מידע/תוכן/קשר על הרוכשים בלינק שלו. וכן אינה קשורה בשום קשר למוצרים הנרכשים או לרוכשים או לאופי הגלישה או הרכישה של הלקוחות.

החברות מעבירות את עמלת השיווק לפי הקריטריונים הפנימיים של החברות ומעבירות לבעל הקישור ללא שום קשר בין הרוכשים למפיץ הקישור דרכו נכנסתם.

נכון שזה שווה לעשות קניות בזול ובקלות של הדברים שאוהבים וגם להוסיף חיים וחיוך של הורים וילדים מאושרים?