משתמש – תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד, וכן למשתמשים פרטיים או לגופים כגון עמותות כאחד.

א. קדימון

1. האתר "litrom.co.il" והתוסף שלו (להלן "האתר"), הוא אתר אפיליציה העובד בשיתוף עם אתרי הקניות המובילים בארץ ובעולם, לספק עמלות עבור רכישות שתבצעו באתרים המופיעים במאגר שלנו, ובין היתר לאפשר לכם לתרום מהעמלות לעמותות ולמטרות הקרובות ללבכם.האתר הינו חינמי וחופשי לכל גולש.


2. כל חנות מציעה אחוז שונה של עמלה עבור כל רכישה, ולעיתים אף בין מוצרים שונים באותה החנות מתקבלת עמלה שונה.

3. משתמשי האתר יכולים לתרום מהעמלה שתתקבל עבור עמותות של יהדות וחסד בישראל.
בעלי האתר לא מתחייבים לאפשר את השירות לכל עמותה, או גוף, אלא על-פי מדיניותם ושיקול דעתם ואין הם חייבים לספק הסבר במקרה של סירוב.


4. השירות שלנו עבור הקונים והתורמים הינו ללא עלות ובשום שלב של תהליך ההרשמה לאתר שלנו לא תידרשו לספק פרטי תשלום,

בעמלה יהיה ניתן לעשות שימוש רק לאחר אישור העסקה על ידי החנות, ובהתאם לתנאי החנות.

5.כל שימוש שהאתר ומשתמשיו עושים בפלטפורמות נלוות כגון:קאשדו, פייבוקס, פייפאל, אליאקספרס ועוד, הינו מותנה במדיניותם ובתנאיהם של בעלי הפלטפורמות הנ"ל ואין לנו כל שליטה ו/או אחריות עליהם.

6. בנוסף תנאי השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

7. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
כמו כן, האתר רשאי להפסיק את שרותיו בכל רגע נתון.

8. המשתמשים באתר מודעים לכך שאם הם רשומים לשירותי קאשבק או אפיליאציה כלשהם, כשהם קונים דרך האתר שלנו הכסף לא יועבר לידי הם, אלא יועבר בהתאם למטרה המופיע בדף ממנו הם נכנסו לבצע את הקניות.


ב. קניין רוחני

1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהאתר.

2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3.אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר

4. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

5. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של בעלי האתר ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים

ג. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר.

ד. גילוי נאות

1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה

2. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר

ה. איזור שיפוט

1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של ישראל ויידון במערכת בתי הדין התורניים בישראל.

ו. פעילות גלישה באינטרנט

1. אנו עשויים לנתח את היסטוריית הגלישה שלך על מנת לזהות ולפתור בעיות שעלולות להוביל לאבדן העמלה.

ז. חשבונות משתמשים

2. האתר מכוון למשתמשים ישראלים אך מזמין גם משתמשים משאר העולם להשתמש בשירותיו.

3. העמלה תשולם רק על עסקאות שעומדות בתקנון החנות ואם מסיבה כלשהי החנות החליטה שהמשתמש אינו זכאי לעמלה, 'בעלי האתר לא ישאו באחריות כלשהי.

4. האתר שומר לעצמו הזכות לבצע שינויים בתקנון ובמדיניות קבלת וחלוקת העמלות.

5. כתנאי לחברות באתר, יידרש ממך לקבל מיילים הקשורים לשירותים השונים של האתר כמו הרשמה, תוכן פרסומי עדכונים ועוד.

6. האתר שומר לעצמו את הזכות לסרב לבקשות הצטרפות לאתר.

7. במקרה של הונאה, או כל שימוש לא נאות והוגן באתר לפי שיקול דעתם של בעלי האתר, הם שומרים לעצמם את הזכות לחסום ולמחוק חשבונות משתמשים באתר.

8. במקרה ומשתמש אינו פעיל תקופה ארוכה בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות למחוק את החשבון שלו באתר.

9. האתר שומר לעצמו את הזכות למחוק חשבון משתמש במידה וכתובת המייל שסופקה בעת ההרשמה מזוהה כלא תקינה או בעלת אופי פרסומי

10. בכדי להגן על החנויות המופיעות באתר, במקרה של רכישה שנראית לא תקינה או דורשת בירור נוסף, בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות למסור לחנות את פרטי שם המשתמש לחנות בכדי לוודא תקינות עסקה.

11. שמות המשתמשים באתר נדרשים להיות בעלי אופי לא פוגעני.

12. המשתמש מודע לכך שהתרומה אינה מכספו ואיננה על שמו, ולכן גם לא יוכל לקבל בעבורה החזר מס.

המשתמש מודע לכך שלא ניתן יהיה לדווח לו כמה בדיוק נתרם עקב רכישותיו

המשתמש מודע לכך שיתכן שרכישתו עלולה לא ליצר תרומה מכל סיבה שהיא: תקלה טכנית, סיום הסכם מול אתר קניות, כניסה לאתר ממדינה שהסכם האפיליאציה לא תקף ממנה, דחית האפיליאציה ע"י החברה/אתר הקניות וכו'. למשתמש לא תהיה כל טענה לבעלי האתר במקרה שכזה.

למשתמש לא תהיה כל טענה לבעלי האתר לגבי שיטת התרומה וישומה


ח. העמלות:
1. חלק מהחנויות המופיעות באתר אינן מזכות משתמשים בעמלות על כל המוצרים
האתר איננו צד ברכישה המבוצעת, איננו מיצגים את האתרים ולא את מוצריהם,
ולכן לא יהיו למשתמש באתר תלונות אלינו בכל הקשור לעיסקת הרכישה, לרבות: איכות המוצר, המשלוח, התשלומים וכו'

יתכן שקניה מסוימת לא תהיה מוכרת ע"י אתר הקניות מכל סיבה שהיא, ולכן גם לא תיתרם תרומה בגין הרכישה

יתכן שבחודש מסוים לא יהיו רכישות מוכרות דרך האתר ולכן גם לא תועבר תרומה לאירגונים


2. בכדי להיות זכאי להשיג/לתרום את העמלה המשתמש חייב לסיים את הרכישה ישירות לאחר המעבר לחנות,

3. במידה והמשתמש עבר לחנות דרך קישור המופיע באתר, או באמצעות התוסף, אך לפני שביצע רכישה בחנות ביקר באתר נוסף, לא יהיה זכאי המשתמש לעמלה.

4. אם המשתמש ביטל את האופציה של הדפדפן לשמור cookies("עוגיות") לא יהיה זכאי המשתמש לעמלה, ה"עוגיות" משמשות את האתר להבדיל בין משתמשים שונים באתר בעת כל רכישה בחנות.

5. לעתים הקניות דרך האתר לא מניבות החזרים כספיים עקב שימוש בקופונים שלא בתוכנית או מכל סיבה אחרת הנקבעת על ידי החנויות המופיעות באתר ובדף החנות.

6. בעלי האתר לא יחויבו לשלם למשתמשים/לארגונים עמלות כספיות עבור עסקאות שלא מזכות את האתר בעמלות מסיבה כלשהי שמקורה במדיניות החנות, או כל פלטפורמה אחרת בה נעשה שימוש בתהליך.

7. במקרה והמשתמש לא ביצע חלק מהתהליך שרשום במדריך ובחנות עצמה, לא יהיה למשתמש כל טענה כלפי האתר.

8. במידה והמשתמש יחזיר את המוצר לחנות לאחר שהתבצע זיכוי בעמלה, בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לבטל החזרים אשר נמצאים בכל סטטוס ישירות מחשבון המשתמש באתר.

9. האתר רשאי להפסיק שיתוף פעולה עם אתר קניות או ארגון בכל רגע נתון מבלי להצטרך לספק הסברים למאן דהוא.


10.האתר איננו אחראי על האירגונים ולא על פעילויותיהם בכספי התרומה


11. המרות ממטבע זר – במקרה ומתבצע המרה ממטבע זר לשקל, בעלי האתר עושים המרה עם המטבע המעודכן לקנייה של "בנק לאומי לישראל"

ט.מקבלי העמלות

1.על מקבלי הכספים להמציא קבלה של נתינת שרות (ולא של תרומה) על הסכום המועבר אליהם, לגורם המעביר להם את הכסף, בין אם זה אנחנו, ובין אם פלטפורמות נלוות כגון קאשדו.

2. יתכן שקניה מסוימת לא תהיה מוכרת ע"י אתר הקניות מכל סיבה שהיא, ולכן גם לא תיתרם תרומה בגין הרכישה.
יתכן שבחודש מסוים לא יהיו רכישות מוכרות דרך האתר ולכן גם לא תועבר תרומה לאירגונים.

3. בכדי לממן את פעילות האתר, מקבלי הכספים צריכים להעביר לידינו אחוז מסוים מכספי העמלות המועברות אליהם, הכל בהתאם לסיכום שסוכם איתם בשעת ההצטרפות לשירותי האתר, על הדבר להעשות תוך 24 שעות מעת קבלתם.

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאים לעיל


י. מדיניות הפרטיות של האתר

1. Litrom.co.il מכבדת את פרטיות המשתמשים ורואה בשמירה על פרטיות זו כמטרה חשובה וערכית.


2. בעת ההרשמה לאתר, יתכן ותדרשו למסור פרטים אישיים ומידע מזהה אודותיכם. פרטים אלה, וכן מידע נוסף שאיננו אישי ומזהה שיצטבר אודות המשתמשים מכוח השימוש באתר, יישמר במאגר המידע של האתר.
במידה ואינכם מעוניינים שמידע מסויים יישמר אודותיכם הנכם מתבקשים שלא למסור פרטים אישיים או לחלופין לא לעשות שימוש בשירותי האתר.
כמו כן, הנכם רשאים בכל עת לפנות לאתר ולבקש כי פרטיכם יימחקו מהמאגר.

3. האתר לא יעביר מידע זה לצדדים שלישיים, ללא הסכמת המוסר, אלא בהתאם להוראות תקנון זה ו/או בהתאם להוראות הדין ו/או במענה לכל צו שיפוטי.

4. עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר ו/או מי מטעם האתר או בהרשאתו, יהיו רשאים לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעי דיוור ישיר אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ו/או ממאגר המידע של האתר.

5. בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.
ייתכן ובנסיבות מסוימות ישתמש האתר ב"עוגיות" (Cookies) , שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשבך. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.
לתשומת לבך, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין להפסיק לעשות שימוש באתר.


6. האתר נוקט באמצעים שונים לשמור על חשאיות המידע המאוחסן אצלו ועל פרטיותם של המשתמשים. עם זאת, האתר אינו יכול להבטיח הגנה הרמטית ומוחלטת וכי המידע לא ייחשף על ידי פעולה זדונית או מכוונת נגד האתר. במידה ואינכם מעוניינים כי מידע אודותיכם ו/או אודות השימוש שלכם באתר יישמר, הנכם מתבקשים שלא לעשות שימוש באתר.

כ. איסור ספאם

1. חל איסור מוחלט על שימוש בספאם. בעלי האתר רשאים להפסיק באופן מיידי כל חשבון של משתמש לפי שיקול דעתה הבלעדי, שלדעתה שולח או קשור בדרך כלשהיא לכל דואר זבל, דואר אלקטרוני מסחרי, או כל סוג תקשורת אחרת שלא אושר על ידי הנמען.‬‬

Browser Extension Policy – תנאי שימוש תוסף לדפדפן

Web Browsing Activity

litrom.co.il analyzes you web browsing activity to identify and resolve any issues that may lead to the loss of the fee.

Cookie Policy

We use browser cookies to collect and store certain information when you use, access or interact with the Services. Cookies are small data file identifiers that are transferred to your computer or mobile web browser that allow us, and third parties with whom we partner, to recognize your browser or mobile device and transfer information about you and your use of our Services. We use cookies for many purposes, including, without limitation, authentication, tracking user preferences or web pages visited while using our Services. You may control the use of cookies at the browser level. If you choose to disable cookies, it may limit your use of certain features or functions on the Service.‬

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

five × one =